Jak ważni są Przyjaciele podczas ślubno-covidowego zamieszania?

Ślub to niewątpliwie jeden z najbardziej stresujących momentów Twojego życia. Całe przygotowanie rozpoczyna się minimum rok wcześniej, choć osobiście znam pary, które zaczęły to robić, mając do ceremonii nawet 3 lata! Gdy pytam swoje pary, co jest najważniejsze podczas tego całego wydarzenia, jednoznacznie stwierdzają – WSPARCIE PRZYJACIÓŁ. W dzisiejszych czasach wsparcie to nabiera podwójnego znaczenia, bo tegoroczni Państwo Młodzi są naprawdę mocno doświadczani przez „RZĄDzący los”…

            Tylko… dlaczego to takie ważne?

 

Po 1:

            To na przyjaciół w głównej mierze możesz liczyć, gdy potrzebujesz poznać prawdziwą opinie, np. podczas wyboru sukni ślubnej lub garnituru. Prawdę mówiąc, nikt nie będzie umiał lepiej doradzić niż oni, bo przyjaźń to przede wszystkim szczerość. Pracownice salonów ślubnych będą zachwycać się każdą stylizacją, w jakiej się pokażesz, bo taka jest ich rola. Muszą wciskać komuś dany produkt, nawet jeśli ten ktoś wygląda w tym kompletnie niekorzystnie. A przyjaciel parsknie śmiechem, powie, że wyglądasz tak tandetnie, że nie pokaże się z Tobą na mieście, bo się spali ze wstydu, a potem pomoże ci wybrać coś, co podkreśli Twoje piękno.

Po 2:

            Gdy będziesz miał chwilę zwątpienia, przyjedzie do Ciebie z butelką dobrego, wysokoprocentowego trunku i po raz setny upije się z Tobą do nieprzytomności, choć zawsze  twierdzi, że brzydzi się alkoholem. Albo obejrzycie jakiś śmieszny film, pogracie w monopol, pójdziecie na paintball’a lub zrobicie wspólny trening, bo przecież narzekałaś na wielki tyłek, ale na końcu i tak stwierdzicie, że kochanego ciałka nigdy za wiele i zjecie pyszną szarlotkę. A potem poczujesz się lepiej i będziesz wdzięczna/wdzięczny za to, że Twój przyjaciel z Tobą wytrzymuje, gdy zaczynasz tak bardzo świrować.

Po 3:

            Zorganizuje dla Ciebie taki panieński czy kawalerski, że do końca życia tego nie zapomnisz. Pozytywnie wykorzysta sytuację z Covidem i wymyśli, że do Twoich drzwi zapukają ubrani w odzież ochronną pracownicy sanepidu w obstawie policji i każą Ci udać się z nimi na badania do najbliższego punktu pobrań. Policyjnym samochodem wywiozą Cię Bóg jeden wie gdzie, ale wchodząc do pomieszczenia usłyszysz głośne „niespodzianka!” i od razu gorączka Ci spadnie. Po mega udanej imprezie dostaniesz certyfikat z napisem „Pozytywny Świrusek, negatywny wirusek”. I tak oto stworzy się fantastyczna przygoda, którą będziecie opowiadać dzieciom, śmiejąc się z obecnych czasów.

Po 4:

            W dniu ceremonii, to przyjaciel będzie wcielał się w różne postaci, by udoskonalić Twój najwspanialszy dzień: będzie pomagał Ci się ubierać, poprawi Ci fryzurę, pogra z Tobą w PSA, gdy będziecie czekać na fotografa, potańczy z Tobą do ulubionej muzyki, by Cię zrelaksować, na weselu zrobi zabawę z góralskim motywem przewodnim, bo wie, że masz hopla na tym puncie, wypije z Tobą wszystkie rodzaje drinków i ostatni wyjdzie z imprezy, drąc się wniebogłosy podczas śpiewanie z Tobą ulubionych piosenek.

I nie ważne, czy dzieli Was 5 kilometrów czy 50, przyjaciel zawsze Cię wesprze i pomoże Ci przetrwać tego trudny czas.

Udostępnij ten wpis

Black week

DO

-50 %

na kursy online

Akcja trwa od 24.11-27.11