Zapisy na zajęcia:

GRUPY 3-4 LATKÓW

(zajęcia taneczno-ruchowe) Są to zajęcia, które rozwijają u dzieci podstawowe zdolności motoryczne tj. zwinność, szybkość, gibkość i skoczność, doskonalą również umiejętności kondycyjne i koordynacyjne oraz rozwój psychoruchowy, ponadto kształtują twórczość i uczą pracy w grupie.

GRUPY 5-7 LATKÓW

(taniec nowoczesny) Zajęcia te składają się przede wszystkim z szybkiego i dynamicznego disco dance oraz z bogatego i pełnego energii hip hop'u. Ponadto na treningach poznawana jest także technika tańca jazzowego, niezbędna w dalszym rozwoju tanecznym. Dzieci uczą się choreografii tanecznych do przeróżnych piosenek, poznając dzięki podstawowe składowe muzyki.

GRUPY 8-11 LATKÓW

(taniec nowoczesny) Zajęcia te charakteryzują się większą różnorodnością kroków i zmienną dynamiką ruchu. Coraz bardziej rozwijają także muzykalności. Duży nacisk kładziony jest na koordynację ruchową, która pozwala na szybsze uczenie się skomplikowanych aktów ruchowych. Na treningach jest możliwość uczenia się efektownych elementów akrobatycznych, które będą wplatane w tworzone choreografie.

GRUPY 12-15 LATKÓW

(hip hop) Zajęcia te skupiają się przede wszystkim na ruchu bioder, uginaniu kolan i izolacjach, które są zaawansowana umiejętnością taneczną. Podczas treningów poznawane są kroki podstawowe poszczególnych styli tzn. party dances. Ponadto każdy uczestnik będzie poznawał tajniki metodyki nauczania ruchu i proces tworzenia choreografii, co później może zostać wykorzystane w dalszej karierze tanecznej.

Cennik

Zajęcia jednorazowe: 20 zł/os

Pakiet 4x60min: 65 zł/os

Pakiet 8×60 min: 120zł/os

*każdy Pakiet ważny jest 30 dni

Black week

DO

-50 %

na kursy online

Akcja trwa od 24.11-27.11